Paskola ne rezidentams

Paskola ne rezidentams. Dabar finansavimą gali gauti ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir kiekvienas ne rezidentas, suinteresuotas gauti finansavimą, įkeičiant jam priklausantį Nekilnojamąjį turtą Lietuvos teritorijoje.

Dabar finansavimą gali gauti ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir kiekvienas ne rezidentas, suinteresuotas gauti finansavimą, įkeičiant jam priklausantį nekilnojamąjį turtą Lietuvos teritorijoje, arba įsigyti Nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Kiekviena kredito paraiška išnagrinėjama per vieną dieną (jeigu bendra kredito suma neviršija 30 000 eurų; jeigu suma didesnė, tada paraiška gali būti nagrinėjama ilgiau nei vieną darbo dieną).
Būtini dokumentai
  • Asmens dokumentas;
  • Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašas.
Per susitikimą pranešime, ar prireiks kitų dokumentų. Nestandartiniais atvejais pateikiamų dokumentų rinkinys gali skirtis, priklausomai nuo išduodamo kredito sumos. Apie tai Jus informuos atsakingas AS „West Kredit“ filialo specialistas. Prieš sudarydami sandorį įsitikinkite, ar nepasikeitė sąlygos. Norėdami sužinoti daugiau, skambinkite telefonu + 370 5 207 5008.

  • Greitis
    Pinigai išmokami sutarties pasirašymo dieną
  • Išlaidos
    Kredito įforminimo išlaidos pridedamos prie bendros kredito sumos

Čia jūs galite susipažinti su AS "West Kredit" filialo paslaugų kainoraščiu
Paskolos paraiška
Paskolos rūšis
Vardas ir pavardė
Užpildykite laukelį
Telefonas
Užpildykite laukelį
E-paštas
Užpildykite laukelį
Paskolos suma
prieinama suma
Nuosavybės adresas
Užpildykite laukelį
Plotas
м2
Užpildykite laukelį
Buto, namo, pastato, žemės plotas