Klausimai

Mes atsakėme į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus. Atkreipiame dėmesį, kad svetainėje veikia internetinių pokalbių su konsultantu funkcija (pokalbių langas apatiniame dešiniajame kampe). Bendraudami tiesiogiai internetu, galite operatyviai gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat veikia mūsų telefono linija (+ 370 5 207 5008).

Bendro pobūdžio klausimai

Galiojant sutarčiai, kredito gavėjas vis dar turi nuosavybės teisę į savo nekilnojamąjį turtą. Todėl, gavus kreditoriaus sutikimą, turtą galima nuomoti, dovanoti arba parduoti.

Galimi keli kredito gavimo būdai. Pirmas – užpildyti paraiškos anketą internetu. Kreditų specialistas ją įvertina ir, susisiekęs su klientu, informuoja apie dokumentus, reikalingus kreditui gauti. Dokumentus galima pateikti elektroniniu būdu. Vėliau kreditų specialistas suderina su klientu sutarties pasirašymo laiką. Prieš pasirašydamas sutartį, klientas gali gauti sutarties projektą (elektroniniu būdu arba asmeniškai), kad susipažintų su sutartimi ir išreikštų savo pageidavimus. Pasirašius sutartį, klientui pervedami pinigai. Antras būdas – skambinti telefonu + 370 5  207 5008 ir susitarti dėl konsultacijos su kreditų specialistu. Kreditų specialistas informuoja apie visus dokumentus, reikalingus kreditui gauti. Juos galima pateikti elektroniniu būdu prieš susitikimą. Vėliau kreditų specialistas suderina su klientu sutarties pasirašymo laiką. Prieš pasirašydamas sutartį, klientas gali gauti sutarties projektą (elektroniniu būdu arba asmeniškai), kad susipažintų su sutartimi ir išreikštų savo pageidavimus. Pasirašius sutartį, klientas gauna pinigus.

Palūkanų norma kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Įvertinama kredito rūšis, sumos dydis, terminas ir tikslas. AS „West Kredit“ filialas reguliariai rengia akcijas, per kurias kreditai suteikiami, taikant žemesnę palūkanų normą.

AS „West Kredit“ filialas suteikia kreditus tik įkeičiant nekilnojamąjį turtą (hipoteka). Norėdamas gauti kreditą, kredito gavėjas privalo turėti 18 metų.

Kredito gavimas

AS „West Kredit“ filialas išduoda kreditus verslininkams, ketinantiems plėsti savo verslą (arba pradėti naują), ūkininkams ir individualios veiklos vykdytojams. Šie kreditai skiriasi nuo kreditų fiziniams asmenims, nes vertinamas juridinis, o ne fizinis asmuo.

Jeigu klientas iš karto pateikia visus reikalingus kreditų specialisto nurodytus dokumentus, kredito įforminimas trunka ne ilgiau kaip dvi darbo dienas.

Įforminant standartinį hipotekinį kreditą, nebūtinos jokios lėšos, nes visos su kreditu susijusios išlaidos priskaičiuojamos prie bendros kredito sumos. Pradinį įnašą reikia turėti, kai kreditas imamas nekilnojamajam turtui įsigyti, taip pat nekilnojamajam turtui pirkti iš varžytynių.

Kredito grąžinimas

Svarbu kuo greičiau susisiekti su AS „West Kredit“ filialo kreditų specialistu. Laiku konstatavus problemą, galima sėkmingai išspręsti susidariusią situaciją.

Kreditas grąžinamas pagal įmokų mokėjimo grafiką. Jeigu klientas pageidauja grąžinti kreditą anksčiau nustatyto termino, būtina pateikti paraišką dėl išankstinio kredito padengimo. Kreditų specialistas, gavęs paraišką, išduoda pažymą, kurioje nurodyta nesumokėta kredito suma; ją reikia pervesti į kreditoriaus sąskaitą. Klientas perveda reikiamą sumą kredito įstaigai, atgauna pateiktus dokumentus, ir jam pateikiama pažyma apie hipotekos padengimą.

Užduoti klausimą
Tema
Vardas, Pavardė
E-paštas
Telefonas
Jūsų klausimas
Ne daugiau, kaip 1000 rašmenų