Diskutuojant pasiekiami geriausi rezultatai! Įmonę valdo du vadovai: valdybos pirmininkas Sergejs Malikovs ir valdybos narys Arturs Silantjevs. Abu vadovai įmonėje dirba ilgus metus. Per tą laiką jie kruopščiai išanalizavo ir išsiaiškino visas su kreditų teikimo sritimi susijusias smulkmenas. AS „West Kredit“ vadovybė atvira bendravimui su klientais ir verslo partneriais. Mes nuolat ieškome naujovių ir siekiame pralenkti konkurentus, teikdami klientams kokybiškas paslaugas ir aptarnavimą.


Sergejs Malikovs
Sergejs Malikovs
Valdybos pirmininkas
Sergejs Malikovs yra AB „West Kredit“ valdybos pirmininkas nuo 2010 metų. Sergejaus Malikovo darbo principas – visada atsižvelgti į klientų poreikius ir dirbti taip, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir gautų jam reikalingą paslaugą. Sergejus rūpinasi savo komanda ir reguliariu darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, kad įmonė išsaugotų rinkos lyderio poziciją. Sergejus yra dėmesingas, visada besišypsantis ir energingas. Jo šūkis: „Sunkumai? Iššūkiai? Argi būna kitaip?
Arturs Silantjevs
Arturs Silantjevs
Valdybos narys
Arturs Silantjevs įmonėje dirba jau dešimt metų ir yra pagrindinis asmuo, tvarkantis visus juridinius įmonės klausimus. Artūras yra vienas tų, kurie numato kreditų teikimo politiką ir visuomet ieško naujų galimybių. Artūras iš prigimties yra idėjų generatorius. Jis nesustoja netgi tada, kai idėja iš pradžių atmetama. Kovoja, kol randa būdą ir galimybes idėją įgyvendinti. Artūras yra vienas iš Latvijos nebankinio hipotekinio kreditavimo asociacijos steigėjų, įvairių Latvijos Respublikos Ekonomikos ministerijos darbo grupių, sprendžiančių aktualius šios srities klausimus, narys.