25 metai rinkoje
11000 klientų
125 000 000 € išduotų paskolų

AB „West Kredit“ yra įvairias kreditavimo paslaugas teikianti įmonė. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl per dvidešimt darbo metų daug laiko kūrėme klientų aptarnavimo politiką, gerinome paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Įformindami kreditą, patys pasirūpiname ir suderiname visus veiksmus su valstybės institucijomis, todėl kredito gavimo procesas yra patogus ir maksimaliai pritaikytas mūsų klientams.

Prieš sudarant sutartį, visus dokumentus galima pateikti elektroniniu formatu, o rūpimus klausimus išsiaiškinti paskambinus telefonu + 370 5  207 5008 arba pasinaudojus operatyvia tiesiogine pagalba mūsų interneto svetainėje.

Kaip mes dirbame
Finansiniai sandoriai – didelė atsakomybė. Įformindami kreditą, esame atsakingi už kiekvieną klientą, todėl siekiame parinkti jam tinkamiausią paslaugą ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą. Kad galėtume visa tai užtikrinti, atsižvelgiame į klientų pageidavimus ir naujausias rinkos tendencijas. AB „West Kredit“ yra viena iš Latvijos nebankinio hipotekinio kreditavimo asociacijos steigėjų, nuolat bendradarbiaujanti su įvairiomis valstybinėmis struktūromis: PTAC (lat. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs), Ekonomikos ministerija, Seimu. Rūpinamės, kad ši sritis būtų sutvarkyta ir tinkamai prižiūrima, ir klientas, imdamas kreditą, galėtų jaustis saugiai.

AB „West Kredit“ yra nebankinio hipotekinio kreditavimo lyderė Latvijoje. Įmonė yra įvairių darbo grupių, kuriose sprendžiami bendri šios srities tobulinimo ir plėtros klausimai, narė. AB „West Kredit“ – įvairias kreditavimo paslaugas teikianti įmonė. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl per dvidešimt darbo metų ilgai kūrėme klientų aptarnavimo politiką, gerinome paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Įformindami kreditą, patys pasirūpiname ir suderiname visus veiksmus su valstybės institucijomis, todėl kredito gavimo procesas yra patogus ir maksimaliai pritaikytas mūsų klientams.

 

Būti savo srities lyderiu yra didelė atsakomybė. Reikia ne tik sugebėti nustatyti aukštus standartus, bet ir įgyvendinti juos realiame gyvenime. Mums nėra svarbi konkurencinė kova, mes norime pasiūlyti klientams geriausias paslaugas!
Sergejs Maļikovs
valdybos pirmininkas

AB „West Kredit“ – įvairias kreditavimo paslaugas teikianti įmonė. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl per dvidešimt darbo metų ilgai kūrėme klientų aptarnavimo politiką, gerinome paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Įformindami kreditą, patys pasirūpiname ir suderiname visus veiksmus su valstybės institucijomis, todėl kredito gavimo procesas yra patogus ir maksimaliai pritaikytas mūsų klientams..
Įmonė turi daugiau kaip dvidešimties metų darbo patirtį finansų srityje. Rūpestingai parengtos paslaugos, atviras bendravimas ir modernus mąstymas. AB „West Kredit“ jau penkis kartus buvo išduotas specialus Latvijos Respublikos Ekonomikos ministerijos Vartotojų teisių apsaugos tarnybos leidimas teikti kreditus privatiems asmenims. Dar prieš pasirašydami sutartį, mūsų klientai turi galimybę susipažinti su sutarties sąlygomis, įmokų mokėjimo grafikais ir neskubėdami priimti sprendimą.